Dorostenci -55 kg | |
---|---|
1. |
Lukianchuk Nikolai Olympic Center Tyumen |
2. |
Turchich Jan TSC Turnov |
3. |
Bitkovski Yafim Belarussia |
3. |
Dvořáček Antonín Judo Dragons |
5. |
Shulha Vitalii Team IJL Poland |
5. |
Nováček Václav Sport Judo Litoměřice |
Dorostenci -60 kg | |
---|---|
1. |
Vopat Jan TJ VTŽ CHOMUTOV z.s. |
2. |
Hanák Martin Judo Teplice |
3. |
Noskov Kirill Olympic Center Tyumen |
3. |
Kubala Vojtěch SK Město Frýdek-Místek |
5. |
Zowczak Jacek Winner Wrocław |
5. |
Bajer David Judoklub Olomouc |
Dorostenci -66 kg | |
---|---|
1. |
Kobelev Aleksander Olympic Center Tyumen |
2. |
Vosáhlo Adam Judoklub Olomouc |
3. |
Nebotov Serhii Team IJL Poland |
3. |
Hradil David Judoclub Plzeň |
5. |
Šťastný Matěj TJ Sokol Žižkov II |
5. |
Hanzelka Filip Judo Závišice |
Dorostenci -81 kg | |
---|---|
1. |
Pečenka Lukáš Univerzitní Sportovní Klub Praha |
2. |
Pfaf Michal Univerzitní Sportovní Klub Praha |
3. |
Hatsuk Kanstantsin Grodno CSDYUSHOR |
3. |
|
5. |
Ret Samuel ŠKP Bánská Bystrica |
5. |
Ivanka Martin Judoclub Liberec |
Dorostenky -44 kg | |
---|---|
1. |
Stoklosa Natalia Team IJL Poland |
2. |
|
3. |
Zitová Sára Univerzitní Sportovní Klub Praha |
4. |
Švecová Júlia Sokol Prievidza |
Dorostenky -48 kg | |
---|---|
1. |
Mecová Vendula Judo Beskydy |
2. |
Novotná Zuzana Spartak Třebíč |
3. |
Jhas Martyna Debowiec |
3. |
Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sol |
5. |
Kuncová Viktorie 1. Judo Club Baník Ostrava |
5. |
Machačová Kateřina Judo Ústí Nad Labem |
Dorostenky -57 kg | |
---|---|
1. |
Zárybnická Julie TSC Turnov |
2. |
Logozna Zuzanna Polonia Rybnik |
3. |
Niepelová Pavla JUDO klub Jablonec n. N. |
3. |
Zahradníková Monika Judoclub Plzeň |
5. |
Glubiak Martyna Czarni Bytom |
5. |
Petrášková Eliška Judoclub Plzeň |
Dorostenky -70 kg | |
---|---|
1. |
Svobodová Ester Tori Judo Brno |
2. |
Olšáková Šarlota Judo Železo Hranice |
3. |
Gonsior Emilia AZS Opole |
4. |
Ulrichová Klára Skp Judo Nový Bydžov |
Mladší žáci -27 kg | |
---|---|
1. |
Šipan Matěj USK Praha |
2. |
Lukavec Mikuláš TJ Sokol Praha Vršovice |
3. |
Kuric Jan Judo Český Těšín |
4. |
Skovboye Hannibal Copenhagen |
Mladší žáci -30 kg | |
---|---|
1. |
Zacha Viktor Slavoj Polná |
2. |
Smejkal Štěpán Slavoj Polná |
3. |
Džadžovský Lukáš ŠK Královce |
3. |
Weber Šimon Judo-Club Domažlice |
5. |
Zdziebłowski Piotr UKS Galeon Gdynia |
5. |
Kurdun Jędrzej Wyzwolenie Simoradz |
Mladší žáci -34 kg | |
---|---|
1. |
Zita Ondřej USK Praha |
2. |
Zink Štěpán Judoklub Olomouc |
3. |
Woźniak Bartosz UKS Galeon Gdynia |
3. |
Dekan Roman AŠK Slávia Trnava |
5. |
Tomšů Jakub USK Praha |
5. |
Machálek Jaroslav Slávia Kroměříž |
Mladší žáci -38 kg | |
---|---|
1. |
Dědek Dominik USK Praha |
2. |
Kopecký Matěj TJ AŠ Mladá Boleslav |
3. |
Yermanov Anton Nizin Kdysh |
3. |
Sušický Štefan USK Praha |
5. |
Wielądek Marcin Judo Lemur Club |
5. |
Andersen Simon Copenhagen |
Mladší žáci -42 kg | |
---|---|
1. |
Hulin Kamil Palac Mlodziezy Katowice |
2. |
Szulik Szymon Polonia Rybnik |
3. |
Górecki Oskar UKS Galeon Gdynia |
3. |
Hartman Daniel Judoklub Olomouc |
5. |
Pytel Marcel UKS Ippon Tychy |
5. |
Świdwa Robert Judo Lemur Club |
Mladší žáci -50 kg | |
---|---|
1. |
Khudolii Maksym KDYUSSH |
2. |
Krivošík Jakub Slávia STU Bratislava |
3. |
Giszczak Piotr UKS JUDO SENSEI |
3. |
Jeřábek Martin Judo Hranice |
5. |
Karkotka Filip Gwardia Olsztyn |
5. |
Foukal Ondřej Tori Judo Brno |
Mladší žáci -55 kg | |
---|---|
1. |
Kaczorek Mikołaj Czarni Bytom |
2. |
Vaněk Jakub Msk Judo Karviná |
3. |
Lupač Vojtěch SKP Zlín |
3. |
Konvičný Dominik 1. Judo Club Baník Ostrava |
5. |
Kowalewski Karol Judo Lemur Club |
5. |
Dvořák Michal Loko Česká Lípa |
Mladší žáci -60 kg | |
---|---|
1. |
Dudek Aleksander Orkan Judo Sochaczew |
2. |
Maxa Petr USK Praha |
3. |
Babiánek Přemysl SK Judo Stonava |
4. |
Boháč Ondřej Judo SKP Most |
5. |
Martinec Tomáš JK Ddm Chlumec n. C. |
6. |
Večeřa Tomáš Judo Orel Blučina |
Mladší žáci +60 kg | |
---|---|
1. |
Bandy Gino Sokol Šternberk |
2. |
Bureš Adam Judo Ketkovice |
3. |
Skoczylas Adam Wyzwolenie Simoradz |
3. |
Sedlák Martin TJ Sokol Praha Vršovice |
5. |
Menšík Ondřej Judo Beskydy |
5. |
Horák Adam 1. Judo Club Baník Ostrava |
Mladší žákyně -28 kg | |
---|---|
1. |
Tománková Patrícia 1.JC Pezinok |
2. |
Švrčková Denisa Judo Beskydy |
3. |
Breitkopf Natalia Team IJL Poland |
4. |
Chrástová Kateřina SKKP Brno |
Mladší žákyně -32 kg | |
---|---|
1. |
|
2. |
Jindrová Monika SKP Holešov |
3. |
Rzeniewicz Julia Judo Lemur Club |
3. |
Mošnová Stefanie TJ Kralupy z.s. |
5. |
Rapčanová Silvie 1. Judo Club Baník Ostrava |
5. |
Dobrevová Kateřina Judo Academy Praha |
Mladší žákyně -36 kg | |
---|---|
1. |
Macečková Božidara JC Bardejov |
2. |
Pietrzak Gabrysia Judo Lemur Club |
3. |
Dora Wiktoria AZS Opole |
3. |
Jesionek Mania Judo Lemur Club |
5. |
Domachowska Nela Team IJL Poland |
5. |
|
Mladší žákyně -40 kg | |
---|---|
1. |
Scholzigová Emma TJ Slezan Opava |
2. |
Florianova Karolína Judoklub Pardubice |
3. |
Kadlecová Karolína TJ Sokol Praha Vršovice |
3. |
Čechová Veronika TJ Slezan Opava |
5. |
Maja Kucharz Czarni Bytom |
5. |
Králová Eliška Judoklub Pardubice |
Mladší žákyně -44 kg | |
---|---|
1. |
Zelenáková Zuzana Slávia STU Bratislava |
2. |
Šedová Zuzana Judo Orel Žďár Nad Sázavou |
3. |
Jaworska Nikola Budowlani Sosnowiec |
3. |
Kulhánková Barbora Judo Hranice |
5. |
Dicko Eszter Judo Orel Blučina |
5. |
Hanzlíková Nina Junior Lučenec |
Mladší žákyně -48 kg | |
---|---|
1. |
Magda Glubiak Czarni Bytom |
2. |
Wernert Jael Judoclub Vienna Samurai |
3. |
Klein Anastasia Budowlani Sosnowiec |
3. |
Hojdarová Štěpánka Sport Judo Litoměřice |
5. |
Drdáková Matina AŠK Slávia Trnava |
5. |
Dudea Aleksandra Czarni Bytom |
Mladší žákyně -57 kg | |
---|---|
1. |
Hupert Oliwia Orkan Judo Sochaczew |
2. |
Wycichowska Milena UKS Galeon Gdynia |
3. |
Kováčová Tereza Junior Lučenec |
Mladší žákyně +57 kg | |
---|---|
1. |
Schrattenholzer Helene JC Klosterneuburg |
2. |
Krátká Klára SKP Judo Náchod |
3. |
Cichoń Kinga UKS Ippon Tychy |
Muži U23 -60 kg | |
---|---|
1. |
Rýpar Radek Judo Závišice |
2. |
|
3. |
Bidrzycki Jakub Team IJL Poland |
3. |
|
5. |
Jesionek Jan AZS Opole |
5. |
Schejbal Vojtěch Judoclub Liberec |
Muži U23 -66 kg | |
---|---|
1. |
|
2. |
Šatánek David Judo Železo Hranice |
3. |
Svoboda Jan Sport Judo Litoměřice |
3. |
Kratochvíl Lukáš SKKP Brno |
5. |
|
5. |
Beran Tomáš Judo Železo Hranice |
Muži U23 -73 kg | |
---|---|
1. |
Sobota Matyáš JUDO klub Jablonec n. N. |
2. |
Zach Petr SK Kaplice |
3. |
|
3. |
Pankowski Jakub AZS Opole |
5. |
Zděnovec Eduard Univerzitní Sportovní Klub Praha |
5. |
Žemla Václav Univerzitní Sportovní Klub Praha |
Muži U23 -81 kg | |
---|---|
1. |
Chuluunbaatar Temuujin Sport Judo Litoměřice |
2. |
Švec Pavel SKKP Brno |
3. |
|
3. |
Silvestr Matěj 1. Judo Club Baník Ostrava |
5. |
Tynyshev Nigmetzhan Kazachstan |
5. |
Škarvada Pavel TJ Sokol Praha Vršovice |
Muži U23 -90 kg | |
---|---|
1. |
Kittler Jan TJ VTŽ CHOMUTOV z.s. |
2. |
Pustějovský Tomáš 1. Judo Club Baník Ostrava |
3. |
Hanák Miroslav Judo Železo Hranice |
4. |
Kalivoda Aleš SK Judo Jihlava |
Muži U23 -100 kg | |
---|---|
1. |
Dvořák Radim Tori Judo Brno |
2. |
Kućmierz Adam AZS Opole |
3. |
Zemen Aleš Judoclub Sušice |
4. |
Vavřínek Martin JK Ddm Chlumec Nad Cidlinou |
Muži U23 +100 kg | |
---|---|
1. |
Mašek Jan Sport Judo Litoměřice |
2. |
Jaworski Dominik AZS Opole |
Starší žáci -34 kg | |
---|---|
1. |
Bluhme Alexander Karuna Wien |
2. |
Semančík Matěj Judo Teplice |
3. |
Kremla Daniel Judo Teplice |
3. |
Rúža Lukáš Sport Judo Litoměřice |
5. |
Marek Ondřej Judo Teplice |
5. |
Mrázek Jan Tori Judo Brno |
Starší žáci -38 kg | |
---|---|
1. |
Biedzycki Hubert Team IJL Poland |
2. |
Fityka Mateusz Czarni Bytom |
3. |
Pulo Tomáš Loko Česká Lípa |
3. |
Tománek Jozef 1.JC Pezinok |
5. |
Mladý Vít Spartak Velká Bíteš |
5. |
Rott Jakub Judo Kata Brno |
Starší žáci -42 kg | |
---|---|
1. |
Golędzinowski Kuba Judo Lemur Club |
2. |
Hula Ondřej TJ Slezan Opava |
3. |
Garus Jakub KSJ Koka Jastrzebie |
3. |
Michna Kamil Czarni Bytom |
5. |
Kalwas Mateusz UKS JUDO SENSEI |
5. |
Pancner Martin Judo Academy Praha |
Starší žáci -46 kg | |
---|---|
1. |
Kačírek Jan Univerzitní Sportovní Klub Praha |
2. |
Kuts Bohdan Team IJL Poland |
3. |
Bajtoš Jakub Slávia STU Bratislava |
3. |
Hynčica Roman Judo Hranice |
5. |
Lis Bartek Judo Lemur Club |
5. |
Femenias Thibault JC Du Grand Rouen |
Starší žáci -50 kg | |
---|---|
1. |
Vostřel Jan Judoclub Liberec |
2. |
Okuniewicz Jakub Czarni Bytom |
3. |
Bardian Hubert Judo Lemur Club |
3. |
Szatmári Mark Sokol Hradec Králové |
5. |
Kolos Jakub Gwardia Olsztyn |
5. |
Křížek Šimon 1. Judo Club Baník Ostrava |
Starší žáci -55 kg | |
---|---|
1. |
Nazarenko Dmytro KDYUSSH |
2. |
Byczek Filip Team IJL Poland |
3. |
Lindovský Jiří 1. Judo Club Baník Ostrava |
3. |
Kupčík Jan TJ Slezan Opava |
5. |
Zakowski Maksymilian Orkan Judo Sochaczew |
5. |
Femenias Paul JC Du Grand Rouen |
Starší žáci -60 kg | |
---|---|
1. |
Kuczynski Jakub Team IJL Poland |
2. |
Sojak Lukasz KSJ Koka Jastrzebie |
3. |
Szulik Dawid Polonia Rybnik |
3. |
Lhotzký František TJ Slezan Opava |
5. |
Rumanovič Samuel AŠK Slávia Trnava |
5. |
Vondráček Jan Judo Klub DDM Mělník |
Starší žáci -66 kg | |
---|---|
1. |
Szadejko Bartek Team IJL Poland |
2. |
Demyd Bohdan Judoclub Plzeň |
3. |
Janečka Jindřich Tori Judo Brno |
3. |
Jelínek Tobiáš Judo Klub DDM Mělník |
5. |
Semian Šimon Zemplin Michalovce |
5. |
Levente Dobos Toto Sport |
Starší žáci -73 kg | |
---|---|
1. |
Gawek Marcin AZS Gliwice |
2. |
Motyka Dominik 1. Judo Club Baník Ostrava |
3. |
Raška Tomáš Judoklub Olomouc |
3. |
Vokál Jan Sport Judo Litoměřice |
5. |
Bandy Gino Sokol Šternberk |
5. |
Fulneček Šimon 1. Judo Club Baník Ostrava |
Starší žáci +73 kg | |
---|---|
1. |
Hos Hugo Slávia STU Bratislava |
2. |
Sedlecký Jiří Matyáš SK JUDO 1990 Strakonice |
3. |
Svoboda Jakub Judoklub Olomouc |
3. |
Čáp Jan Jakub Sokol Dědice |
5. |
Pękacki Dawid Judo Lemur Club |
5. |
Kossuth Adam JK Levice |
Starší žákyně -36 kg | |
---|---|
1. |
Jędrzejek Lidka Judo Lemur Club |
2. |
Kinga Chmielewska Czarni Bytom |
3. |
Vaneková Tereza JC Bardejov |
3. |
Walendzik Julia Judo Lemur Club |
5. |
Budzisz Amelia Czarni Bytom |
5. |
Řešetková Anna SKM Výsluní Uherský Brod |
Starší žákyně -44 kg | |
---|---|
1. |
Julia Bulanda Czarni Bytom |
2. |
Starczyńska Zuzanna Palac Mlodziezy Katowice |
3. |
Berlik Dorottya Toto Sport |
3. |
Přichystalová Zuzana SKKP Brno |
5. |
Tecza Ewa Akademia Sparta Skoczów |
5. |
Dryjańska Jadwiga Judo Lemur Club |
Starší žákyně -48 kg | |
---|---|
1. |
Ščerbová Leona TJ Ostrava |
2. |
Gabriela Czyżewska Gwardia Olsztyn |
3. |
Żmuda Maja UKS Ippon Tychy |
3. |
Kadlčková Šárka SKP Zlín |
5. |
Wiktoria Ślązok Czarni Bytom |
5. |
Švábová Klára SKKP Brno |
Starší žákyně -52 kg | |
---|---|
1. |
Tománková Lenka 1.JC Pezinok |
2. |
Štorková Jana Judo Orel Žďár Nad Sázavou |
3. |
Macháčková Aneta Judo České Budějovice |
3. |
Linowska Rozalia UKS JUDO SENSEI |
5. |
Morris Eleanor SKK Judo club |
5. |
Malířová Dorota Judo Hranice |
Starší žákyně -57 kg | |
---|---|
1. |
Skalská Anna Judoclub Plzeň |
2. |
Kuźma Ebel Dominika UKS Galeon Gdynia |
3. |
Wrocławek Marcelina Budowlani Sosnowiec |
3. |
Kučerová Helena Kodokan Judo Sokol Telč |
5. |
Gilbert Ellie SKK Judo club |
5. |
Jedličková Adriena SKKP Brno |
Starší žákyně -63 kg | |
---|---|
1. |
Fízeľová Ema Dukla Banská Bystrica |
2. |
Jelínková Veronika Judo Teplice |
3. |
Wiktoria Baron Czarni Bytom |
4. |
Vachková Jana TJ Sokol Praha Vršovice |
5. |
Klop Amelia Czarni Bytom |
6. |
Stefaniuk Patrycja UKS Ippon Tychy |
Starší žákyně +63 kg | |
---|---|
1. |
Tomečková Jana Judo Hranice |
2. |
Paliuka Anzhalika Grodno CSDYUSHOR |
3. |
Wilenska Maja Yuko Jozew |
3. |
Vycpálková Anna Sokol Hradec Králové |
5. |
Matuštíková Zora Ltc Zbraslav |
5. |
Demeterová Adéla Judo Beskydy |
Ženy U23 -57 kg | |
---|---|
1. |
Kochová Lucie Judo Bohumín |
2. |
Lipková Barbora Judo Železo Hranice |
3. |
Kundelová Anna Judo Club Havířov |
4. |
Doležalová Anna JK Ddm Chlumec n. C. |
Ženy U23 -78 kg | |
---|---|
1. |
Szokalová Helena Judo Ddm Třinec |
2. |
Cháberová Kristýna SK Judo Liberec |
Ženy U23 +78 kg | |
---|---|
1. |
Paulusová Markéta Judoclub Plzeň |
2. |
Ondrašíková Eva 1. Judo Club Baník Ostrava |
Dorostenci -55 kg | |
---|---|
1. |
Lukianchuk Nikolai Olympic Center Tyumen |
2. |
Turchich Jan TSC Turnov |
3. |
Bitkovski Yafim Belarussia |
3. |
Dvořáček Antonín Judo Dragons |
5. |
Shulha Vitalii Team IJL Poland |
5. |
Nováček Václav Sport Judo Litoměřice |
Dorostenci -60 kg | |
---|---|
1. |
Vopat Jan TJ VTŽ CHOMUTOV z.s. |
2. |
Hanák Martin Judo Teplice |
3. |
Noskov Kirill Olympic Center Tyumen |
3. |
Kubala Vojtěch SK Město Frýdek-Místek |
5. |
Zowczak Jacek Winner Wrocław |
5. |
Bajer David Judoklub Olomouc |
Dorostenci -66 kg | |
---|---|
1. |
Kobelev Aleksander Olympic Center Tyumen |
2. |
Vosáhlo Adam Judoklub Olomouc |
3. |
Nebotov Serhii Team IJL Poland |
3. |
Hradil David Judoclub Plzeň |
5. |
Šťastný Matěj TJ Sokol Žižkov II |
5. |
Hanzelka Filip Judo Závišice |
Dorostenci -81 kg | |
---|---|
1. |
Pečenka Lukáš Univerzitní Sportovní Klub Praha |
2. |
Pfaf Michal Univerzitní Sportovní Klub Praha |
3. |
Hatsuk Kanstantsin Grodno CSDYUSHOR |
3. |
|
5. |
Ret Samuel ŠKP Bánská Bystrica |
5. |
Ivanka Martin Judoclub Liberec |
Dorostenky -44 kg | |
---|---|
1. |
Stoklosa Natalia Team IJL Poland |
2. |
|
3. |
Zitová Sára Univerzitní Sportovní Klub Praha |
4. |
Švecová Júlia Sokol Prievidza |
Dorostenky -48 kg | |
---|---|
1. |
Mecová Vendula Judo Beskydy |
2. |
Novotná Zuzana Spartak Třebíč |
3. |
Jhas Martyna Debowiec |
3. |
Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sol |
5. |
Kuncová Viktorie 1. Judo Club Baník Ostrava |
5. |
Machačová Kateřina Judo Ústí Nad Labem |
Dorostenky -57 kg | |
---|---|
1. |
Zárybnická Julie TSC Turnov |
2. |
Logozna Zuzanna Polonia Rybnik |
3. |
Niepelová Pavla JUDO klub Jablonec n. N. |
3. |
Zahradníková Monika Judoclub Plzeň |
5. |
Glubiak Martyna Czarni Bytom |
5. |
Petrášková Eliška Judoclub Plzeň |
Dorostenky -70 kg | |
---|---|
1. |
Svobodová Ester Tori Judo Brno |
2. |
Olšáková Šarlota Judo Železo Hranice |
3. |
Gonsior Emilia AZS Opole |
4. |
Ulrichová Klára Skp Judo Nový Bydžov |
Mladší žáci -27 kg | |
---|---|
1. |
Šipan Matěj USK Praha |
2. |
Lukavec Mikuláš TJ Sokol Praha Vršovice |
3. |
Kuric Jan Judo Český Těšín |
4. |
Skovboye Hannibal Copenhagen |
Mladší žáci -30 kg | |
---|---|
1. |
Zacha Viktor Slavoj Polná |
2. |
Smejkal Štěpán Slavoj Polná |
3. |
Džadžovský Lukáš ŠK Královce |
3. |
Weber Šimon Judo-Club Domažlice |
5. |
Zdziebłowski Piotr UKS Galeon Gdynia |
5. |
Kurdun Jędrzej Wyzwolenie Simoradz |
Mladší žáci -34 kg | |
---|---|
1. |
Zita Ondřej USK Praha |
2. |
Zink Štěpán Judoklub Olomouc |
3. |
Woźniak Bartosz UKS Galeon Gdynia |
3. |
Dekan Roman AŠK Slávia Trnava |
5. |
Tomšů Jakub USK Praha |
5. |
Machálek Jaroslav Slávia Kroměříž |
Mladší žáci -38 kg | |
---|---|
1. |
Dědek Dominik USK Praha |
2. |
Kopecký Matěj TJ AŠ Mladá Boleslav |
3. |
Yermanov Anton Nizin Kdysh |
3. |
Sušický Štefan USK Praha |
5. |
Wielądek Marcin Judo Lemur Club |
5. |
Andersen Simon Copenhagen |
Mladší žáci -42 kg | |
---|---|
1. |
Hulin Kamil Palac Mlodziezy Katowice |
2. |
Szulik Szymon Polonia Rybnik |
3. |
Górecki Oskar UKS Galeon Gdynia |
3. |
Hartman Daniel Judoklub Olomouc |
5. |
Pytel Marcel UKS Ippon Tychy |
5. |
Świdwa Robert Judo Lemur Club |
Mladší žáci -50 kg | |
---|---|
1. |
Khudolii Maksym KDYUSSH |
2. |
Krivošík Jakub Slávia STU Bratislava |
3. |
Giszczak Piotr UKS JUDO SENSEI |
3. |
Jeřábek Martin Judo Hranice |
5. |
Karkotka Filip Gwardia Olsztyn |
5. |
Foukal Ondřej Tori Judo Brno |
Mladší žáci -55 kg | |
---|---|
1. |
Kaczorek Mikołaj Czarni Bytom |
2. |
Vaněk Jakub Msk Judo Karviná |
3. |
Lupač Vojtěch SKP Zlín |
3. |
Konvičný Dominik 1. Judo Club Baník Ostrava |
5. |
Kowalewski Karol Judo Lemur Club |
5. |
Dvořák Michal Loko Česká Lípa |
Mladší žáci -60 kg | |
---|---|
1. |
Dudek Aleksander Orkan Judo Sochaczew |
2. |
Maxa Petr USK Praha |
3. |
Babiánek Přemysl SK Judo Stonava |
4. |
Boháč Ondřej Judo SKP Most |
5. |
Martinec Tomáš JK Ddm Chlumec n. C. |
6. |
Večeřa Tomáš Judo Orel Blučina |
Mladší žáci +60 kg | |
---|---|
1. |
Bandy Gino Sokol Šternberk |
2. |
Bureš Adam Judo Ketkovice |
3. |
Skoczylas Adam Wyzwolenie Simoradz |
3. |
Sedlák Martin TJ Sokol Praha Vršovice |
5. |
Menšík Ondřej Judo Beskydy |
5. |
Horák Adam 1. Judo Club Baník Ostrava |
Mladší žákyně -28 kg | |
---|---|
1. |
Tománková Patrícia 1.JC Pezinok |
2. |
Švrčková Denisa Judo Beskydy |
3. |
Breitkopf Natalia Team IJL Poland |
4. |
Chrástová Kateřina SKKP Brno |
Mladší žákyně -32 kg | |
---|---|
1. |
|
2. |
Jindrová Monika SKP Holešov |
3. |
Rzeniewicz Julia Judo Lemur Club |
3. |
Mošnová Stefanie TJ Kralupy z.s. |
5. |
Rapčanová Silvie 1. Judo Club Baník Ostrava |
5. |
Dobrevová Kateřina Judo Academy Praha |
Mladší žákyně -36 kg | |
---|---|
1. |
Macečková Božidara JC Bardejov |
2. |
Pietrzak Gabrysia Judo Lemur Club |
3. |
Dora Wiktoria AZS Opole |
3. |
Jesionek Mania Judo Lemur Club |
5. |
Domachowska Nela Team IJL Poland |
5. |
|
Mladší žákyně -40 kg | |
---|---|
1. |
Scholzigová Emma TJ Slezan Opava |
2. |
Florianova Karolína Judoklub Pardubice |
3. |
Kadlecová Karolína TJ Sokol Praha Vršovice |
3. |
Čechová Veronika TJ Slezan Opava |
5. |
Maja Kucharz Czarni Bytom |
5. |
Králová Eliška Judoklub Pardubice |
Mladší žákyně -44 kg | |
---|---|
1. |
Zelenáková Zuzana Slávia STU Bratislava |
2. |
Šedová Zuzana Judo Orel Žďár Nad Sázavou |
3. |
Jaworska Nikola Budowlani Sosnowiec |
3. |
Kulhánková Barbora Judo Hranice |
5. |
Dicko Eszter Judo Orel Blučina |
5. |
Hanzlíková Nina Junior Lučenec |
Mladší žákyně -48 kg | |
---|---|
1. |
Magda Glubiak Czarni Bytom |
2. |
Wernert Jael Judoclub Vienna Samurai |
3. |
Klein Anastasia Budowlani Sosnowiec |
3. |
Hojdarová Štěpánka Sport Judo Litoměřice |
5. |
Drdáková Matina AŠK Slávia Trnava |
5. |
Dudea Aleksandra Czarni Bytom |
Mladší žákyně -57 kg | |
---|---|
1. |
Hupert Oliwia Orkan Judo Sochaczew |
2. |
Wycichowska Milena UKS Galeon Gdynia |
3. |
Kováčová Tereza Junior Lučenec |
Mladší žákyně +57 kg | |
---|---|
1. |
Schrattenholzer Helene JC Klosterneuburg |
2. |
Krátká Klára SKP Judo Náchod |
3. |
Cichoń Kinga UKS Ippon Tychy |
Muži U23 -60 kg | |
---|---|
1. |
Rýpar Radek Judo Závišice |
2. |
|
3. |
Bidrzycki Jakub Team IJL Poland |
3. |
|
5. |
Jesionek Jan AZS Opole |
5. |
Schejbal Vojtěch Judoclub Liberec |
Muži U23 -66 kg | |
---|---|
1. |
|
2. |
Šatánek David Judo Železo Hranice |
3. |
Svoboda Jan Sport Judo Litoměřice |
3. |
Kratochvíl Lukáš SKKP Brno |
5. |
|
5. |
Beran Tomáš Judo Železo Hranice |
Muži U23 -73 kg | |
---|---|
1. |
Sobota Matyáš JUDO klub Jablonec n. N. |
2. |
Zach Petr SK Kaplice |
3. |
|
3. |
Pankowski Jakub AZS Opole |
5. |
Zděnovec Eduard Univerzitní Sportovní Klub Praha |
5. |
Žemla Václav Univerzitní Sportovní Klub Praha |
Muži U23 -81 kg | |
---|---|
1. |
Chuluunbaatar Temuujin Sport Judo Litoměřice |
2. |
Švec Pavel SKKP Brno |
3. |
|
3. |
Silvestr Matěj 1. Judo Club Baník Ostrava |
5. |
Tynyshev Nigmetzhan Kazachstan |
5. |
Škarvada Pavel TJ Sokol Praha Vršovice |
Muži U23 -90 kg | |
---|---|
1. |
Kittler Jan TJ VTŽ CHOMUTOV z.s. |
2. |
Pustějovský Tomáš 1. Judo Club Baník Ostrava |
3. |
Hanák Miroslav Judo Železo Hranice |
4. |
Kalivoda Aleš SK Judo Jihlava |
Muži U23 -100 kg | |
---|---|
1. |
Dvořák Radim Tori Judo Brno |
2. |
Kućmierz Adam AZS Opole |
3. |
Zemen Aleš Judoclub Sušice |
4. |
Vavřínek Martin JK Ddm Chlumec Nad Cidlinou |
Muži U23 +100 kg | |
---|---|
1. |
Mašek Jan Sport Judo Litoměřice |
2. |
Jaworski Dominik AZS Opole |
Starší žáci -34 kg | |
---|---|
1. |
Bluhme Alexander Karuna Wien |
2. |
Semančík Matěj Judo Teplice |
3. |
Kremla Daniel Judo Teplice |
3. |
Rúža Lukáš Sport Judo Litoměřice |
5. |
Marek Ondřej Judo Teplice |
5. |
Mrázek Jan Tori Judo Brno |
Starší žáci -38 kg | |
---|---|
1. |
Biedzycki Hubert Team IJL Poland |
2. |
Fityka Mateusz Czarni Bytom |
3. |
Pulo Tomáš Loko Česká Lípa |
3. |
Tománek Jozef 1.JC Pezinok |
5. |
Mladý Vít Spartak Velká Bíteš |
5. |
Rott Jakub Judo Kata Brno |
Starší žáci -42 kg | |
---|---|
1. |
Golędzinowski Kuba Judo Lemur Club |
2. |
Hula Ondřej TJ Slezan Opava |
3. |
Garus Jakub KSJ Koka Jastrzebie |
3. |
Michna Kamil Czarni Bytom |
5. |
Kalwas Mateusz UKS JUDO SENSEI |
5. |
Pancner Martin Judo Academy Praha |
Starší žáci -46 kg | |
---|---|
1. |
Kačírek Jan Univerzitní Sportovní Klub Praha |
2. |
Kuts Bohdan Team IJL Poland |
3. |
Bajtoš Jakub Slávia STU Bratislava |
3. |
Hynčica Roman Judo Hranice |
5. |
Lis Bartek Judo Lemur Club |
5. |
Femenias Thibault JC Du Grand Rouen |
Starší žáci -50 kg | |
---|---|
1. |
Vostřel Jan Judoclub Liberec |
2. |
Okuniewicz Jakub Czarni Bytom |
3. |
Bardian Hubert Judo Lemur Club |
3. |
Szatmári Mark Sokol Hradec Králové |
5. |
Kolos Jakub Gwardia Olsztyn |
5. |
Křížek Šimon 1. Judo Club Baník Ostrava |
Starší žáci -55 kg | |
---|---|
1. |
Nazarenko Dmytro KDYUSSH |
2. |
Byczek Filip Team IJL Poland |
3. |
Lindovský Jiří 1. Judo Club Baník Ostrava |
3. |
Kupčík Jan TJ Slezan Opava |
5. |
Zakowski Maksymilian Orkan Judo Sochaczew |
5. |
Femenias Paul JC Du Grand Rouen |
Starší žáci -60 kg | |
---|---|
1. |
Kuczynski Jakub Team IJL Poland |
2. |
Sojak Lukasz KSJ Koka Jastrzebie |
3. |
Szulik Dawid Polonia Rybnik |
3. |
Lhotzký František TJ Slezan Opava |
5. |
Rumanovič Samuel AŠK Slávia Trnava |
5. |
Vondráček Jan Judo Klub DDM Mělník |
Starší žáci -66 kg | |
---|---|
1. |
Szadejko Bartek Team IJL Poland |
2. |
Demyd Bohdan Judoclub Plzeň |
3. |
Janečka Jindřich Tori Judo Brno |
3. |
Jelínek Tobiáš Judo Klub DDM Mělník |
5. |
Semian Šimon Zemplin Michalovce |
5. |
Levente Dobos Toto Sport |
Starší žáci -73 kg | |
---|---|
1. |
Gawek Marcin AZS Gliwice |
2. |
Motyka Dominik 1. Judo Club Baník Ostrava |
3. |
Raška Tomáš Judoklub Olomouc |
3. |
Vokál Jan Sport Judo Litoměřice |
5. |
Bandy Gino Sokol Šternberk |
5. |
Fulneček Šimon 1. Judo Club Baník Ostrava |
Starší žáci +73 kg | |
---|---|
1. |
Hos Hugo Slávia STU Bratislava |
2. |
Sedlecký Jiří Matyáš SK JUDO 1990 Strakonice |
3. |
Svoboda Jakub Judoklub Olomouc |
3. |
Čáp Jan Jakub Sokol Dědice |
5. |
Pękacki Dawid Judo Lemur Club |
5. |
Kossuth Adam JK Levice |
Starší žákyně -36 kg | |
---|---|
1. |
Jędrzejek Lidka Judo Lemur Club |
2. |
Kinga Chmielewska Czarni Bytom |
3. |
Vaneková Tereza JC Bardejov |
3. |
Walendzik Julia Judo Lemur Club |
5. |
Budzisz Amelia Czarni Bytom |
5. |
Řešetková Anna SKM Výsluní Uherský Brod |
Starší žákyně -44 kg | |
---|---|
1. |
Julia Bulanda Czarni Bytom |
2. |
Starczyńska Zuzanna Palac Mlodziezy Katowice |
3. |
Berlik Dorottya Toto Sport |
3. |
Přichystalová Zuzana SKKP Brno |
5. |
Tecza Ewa Akademia Sparta Skoczów |
5. |
Dryjańska Jadwiga Judo Lemur Club |
Starší žákyně -48 kg | |
---|---|
1. |
Ščerbová Leona TJ Ostrava |
2. |
Gabriela Czyżewska Gwardia Olsztyn |
3. |
Żmuda Maja UKS Ippon Tychy |
3. |
Kadlčková Šárka SKP Zlín |
5. |
Wiktoria Ślązok Czarni Bytom |
5. |
Švábová Klára SKKP Brno |
Starší žákyně -52 kg | |
---|---|
1. |
Tománková Lenka 1.JC Pezinok |
2. |
Štorková Jana Judo Orel Žďár Nad Sázavou |
3. |
Macháčková Aneta Judo České Budějovice |
3. |
Linowska Rozalia UKS JUDO SENSEI |
5. |
Morris Eleanor SKK Judo club |
5. |
Malířová Dorota Judo Hranice |
Starší žákyně -57 kg | |
---|---|
1. |
Skalská Anna Judoclub Plzeň |
2. |
Kuźma Ebel Dominika UKS Galeon Gdynia |
3. |
Wrocławek Marcelina Budowlani Sosnowiec |
3. |
Kučerová Helena Kodokan Judo Sokol Telč |
5. |
Gilbert Ellie SKK Judo club |
5. |
Jedličková Adriena SKKP Brno |
Starší žákyně -63 kg | |
---|---|
1. |
Fízeľová Ema Dukla Banská Bystrica |
2. |
Jelínková Veronika Judo Teplice |
3. |
Wiktoria Baron Czarni Bytom |
4. |
Vachková Jana TJ Sokol Praha Vršovice |
5. |
Klop Amelia Czarni Bytom |
6. |
Stefaniuk Patrycja UKS Ippon Tychy |
Starší žákyně +63 kg | |
---|---|
1. |
Tomečková Jana Judo Hranice |
2. |
Paliuka Anzhalika Grodno CSDYUSHOR |
3. |
Wilenska Maja Yuko Jozew |
3. |
Vycpálková Anna Sokol Hradec Králové |
5. |
Matuštíková Zora Ltc Zbraslav |
5. |
Demeterová Adéla Judo Beskydy |
Ženy U23 -57 kg | |
---|---|
1. |
Kochová Lucie Judo Bohumín |
2. |
Lipková Barbora Judo Železo Hranice |
3. |
Kundelová Anna Judo Club Havířov |
4. |
Doležalová Anna JK Ddm Chlumec n. C. |
Ženy U23 -78 kg | |
---|---|
1. |
Szokalová Helena Judo Ddm Třinec |
2. |
Cháberová Kristýna SK Judo Liberec |
Ženy U23 +78 kg | |
---|---|
1. |
Paulusová Markéta Judoclub Plzeň |
2. |
Ondrašíková Eva 1. Judo Club Baník Ostrava |