Dorostenci -46 kg | |
---|---|
1. |
Meixner Tomáš 1. Judo Club Baník Ostrava |
2. |
Venclů Zdeněk SKP Judo Jičín |
3. |
Hübl Lukáš Judo Česká Třebová |
4. |
Vršek Jakub TJ Ostrava |
Dorostenci -55 kg | |
---|---|
1. |
Doležal Michal Sport Judo Litoměřice |
2. |
Kuncl Ondřej Judo-Club Domažlice |
3. |
Nováček Václav Sport Judo Litoměřice |
3. |
Dvořáček Antonín Judo Dragons |
5. |
Holub Jiří Vyhlídka Ústí Nad Labem |
5. |
Novák Marek TJ Kralupy z.s. |
Dorostenci -60 kg | |
---|---|
1. |
Kaulfus Tomáš Judo Ústí Nad Labem |
2. |
Vopat Jan TJ VTŽ CHOMUTOV z.s. |
3. |
Hanák Martin Judo Teplice |
3. |
Kubala Vojtěch SK Město Frýdek-Místek |
5. |
Havel Matěj JUDO Příbram |
5. |
Mladý Petr Spartak Velká Bíteš |
Dorostenci -66 kg | |
---|---|
1. |
Kopecký Adam TJ AŠ Mladá Boleslav |
2. |
Černý Jan Sokol Hradec Králové |
3. |
Skurka Vincent Judo Železo Hranice |
3. |
Mravec Marcel SKKP Brno |
5. |
Fleischer Denis PRO SPORT Teplice |
5. |
Aidarkeev Felix Judoclub Plzeň |
Dorostenci -73 kg | |
---|---|
1. |
Musil Radomír TJ Sokol Praha Vršovice |
2. |
Janečka Tomáš Tori Judo Brno |
3. |
Filipi Ondřej Daitó Ryu Pardubice |
3. |
Kraus Michal Tori Judo Brno |
5. |
Rác Ondřej Judo Železo Hranice |
5. |
Lánský Michal Sokol Hradec Králové |
Dorostenci +90 kg | |
---|---|
1. |
Kalous Jakub Judo Club Hradec Králové |
2. |
Jeřábek Josef Sport Judo Litoměřice |
3. |
Zvěřina Ondřej Judo Club Kyklop |
4. |
Svoboda Vojtěch Lokomotiva Louny |
Dorostenky -44 kg | |
---|---|
1. |
Fišerová Adéla PRO SPORT Teplice |
2. |
Škaloudová Barbora JUDO klub Jablonec n. N. |
3. |
Novotná Michaela Judo Davle-Štěchovice |
4. |
Lieblová Aneta JUDO Neratovice |
Starší žáci -34 kg | |
---|---|
1. |
Bodnár Ondřej JUDO Příbram |
2. |
Pistovčák Viktor PRO SPORT Teplice |
3. |
Marek Ondřej Judo Teplice |
3. |
Semančík Matěj Judo Teplice |
5. |
Binar Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav |
5. |
Recman Jakub TJ Ostrava |
Starší žáci -38 kg | |
---|---|
1. |
Rúža Lukáš Sport Judo Litoměřice |
2. |
Houdek Kryštof Judoclub Plzeň |
3. |
Varmužka Matěj SKKP Brno |
3. |
Vontor Tomáš 1. Judo Club Baník Ostrava |
5. |
Kremla Daniel Judo Teplice |
5. |
Hrnčíř Kevin Skp Judo Nový Bydžov |
Starší žáci -42 kg | |
---|---|
1. |
Šopinec David TJ Lokomotiva Trutnov z.s. |
2. |
Klobučník Matej 1.JC Pezinok |
3. |
Trousil Karel Klub juda Hranice |
3. |
Šlais Ondřej Judoclub Plzeň |
5. |
Zimmer Jakub Sokol Hradec Králové |
5. |
Fráňa Patrik 1. Judo Club Baník Ostrava |
Starší žáci -46 kg | |
---|---|
1. |
Hynčica Roman Judo Hranice |
2. |
Doupovec Vít SKKP Brno |
3. |
Pancner Martin Judo Academy Praha |
3. |
Hájek Matyáš Judo Club Sakura Liberec |
5. |
Hotovec Ctibor T.J. Sokol Jihlava |
5. |
Resutík Josef Judo Klub DDM Mělník |
Starší žáci -50 kg | |
---|---|
1. |
Kačírek Jan Univerzitní Sportovní Klub Praha |
2. |
Plocar Jonáš Judo Kladno N62 z.s. |
3. |
Benák Matěj SKP Benešov |
3. |
Moravík Jan Loko Česká Lípa |
5. |
Kopecký Vojtěch Judoklub Pardubice |
5. |
Háger Samuel 1.JC Pezinok |
Starší žáci -60 kg | |
---|---|
1. |
Vondráček Jan Judo Klub DDM Mělník |
2. |
Mouca Josef Judo Academy Praha |
3. |
Lhotzký František TJ Slezan Opava |
3. |
Kršňák Filip 1. Judo Club Baník Ostrava |
5. |
Havelka Matouš JUDO Příbram |
5. |
Rett Vojtěch TJ Sokol Žižkov II |
Starší žáci -66 kg | |
---|---|
1. |
Vlček Radim Judoclub Liberec |
2. |
Jelínek Tobiáš Judo Klub DDM Mělník |
3. |
Janečka Jindřich Tori Judo Brno |
3. |
Strouhal David TJ Tatran Prachatice |
5. |
Babič Jan Baník Karviná |
5. |
Řezníček Matěj Judo Česká Třebová |
Starší žáci -73 kg | |
---|---|
1. |
Motyka Dominik 1. Judo Club Baník Ostrava |
2. |
Marel Tobiáš SKP Zlín |
3. |
Hložek Michal Ac Sparta Praha Judo |
3. |
Suchý Vojtěch Judo Bivoj |
5. |
Kocourek Šimon Judo Club Hradec Králové |
5. |
Vašut Dominik Sokol I Prostějov |
Starší žáci +73 kg | |
---|---|
1. |
Sedlecký Jiří Matyáš SK JUDO 1990 Strakonice |
2. |
Výborný Matěj Judo SKP Most |
3. |
Snášel Petr Sokol Dědice |
3. |
Brasel Leon Sportschule Frankfurth |
5. |
Čáp Jan Jakub Sokol Dědice |
5. |
Hrubý Marek Tori Judo Brno |
Starší žákyně -36 kg | |
---|---|
1. |
Řešetková Anna SKM Výsluní Uherský Brod |
2. |
Janotová Eliška Judo Ústí Nad Labem |
Starší žákyně -40 kg | |
---|---|
1. |
Jahodová Michaela JK Ddm Chlumec n. C. |
2. |
Vaníčková Sára Spartak Třebíč |
Starší žákyně -48 kg | |
---|---|
1. |
Ščerbová Leona TJ Ostrava |
2. |
Koritenská Eva Judo Dragons |
3. |
Švábová Klára SKKP Brno |
3. |
Chalupková Adriana Judo Klub DDM Mělník |
5. |
Zdeborová Šárka SK Judo Poběžovice |
5. |
Koutová Kristýna TJ AŠ Mladá Boleslav |
Starší žákyně -52 kg | |
---|---|
1. |
Tománková Lenka 1.JC Pezinok |
2. |
Hrstková Zuzana JUDO Příbram |
3. |
Štorková Jana Judo Orel Žďár Nad Sázavou |
3. |
Laščáková Marie Judoclub Liberec |
5. |
Lošková Michaela T.J. Sokol Jihlava |
5. |
Drdová Silvie Judoclub Plzeň |
Starší žákyně -63 kg | |
---|---|
1. |
Jelínková Veronika Judo Teplice |
2. |
Vlachová Johana Judoclub Liberec |
3. |
Kalenská Barbora Judo Beskydy |
3. |
Scholz Linda Sportschule Frankfurth |
5. |
Janíková Barbora Judo Hranice |
5. |
Mlsová Ema Sokol Judo Club Blatná |
Dorostenci -46 kg | |
---|---|
1. |
Meixner Tomáš 1. Judo Club Baník Ostrava |
2. |
Venclů Zdeněk SKP Judo Jičín |
3. |
Hübl Lukáš Judo Česká Třebová |
4. |
Vršek Jakub TJ Ostrava |
Dorostenci -55 kg | |
---|---|
1. |
Doležal Michal Sport Judo Litoměřice |
2. |
Kuncl Ondřej Judo-Club Domažlice |
3. |
Nováček Václav Sport Judo Litoměřice |
3. |
Dvořáček Antonín Judo Dragons |
5. |
Holub Jiří Vyhlídka Ústí Nad Labem |
5. |
Novák Marek TJ Kralupy z.s. |
Dorostenci -60 kg | |
---|---|
1. |
Kaulfus Tomáš Judo Ústí Nad Labem |
2. |
Vopat Jan TJ VTŽ CHOMUTOV z.s. |
3. |
Hanák Martin Judo Teplice |
3. |
Kubala Vojtěch SK Město Frýdek-Místek |
5. |
Havel Matěj JUDO Příbram |
5. |
Mladý Petr Spartak Velká Bíteš |
Dorostenci -66 kg | |
---|---|
1. |
Kopecký Adam TJ AŠ Mladá Boleslav |
2. |
Černý Jan Sokol Hradec Králové |
3. |
Skurka Vincent Judo Železo Hranice |
3. |
Mravec Marcel SKKP Brno |
5. |
Fleischer Denis PRO SPORT Teplice |
5. |
Aidarkeev Felix Judoclub Plzeň |
Dorostenci -73 kg | |
---|---|
1. |
Musil Radomír TJ Sokol Praha Vršovice |
2. |
Janečka Tomáš Tori Judo Brno |
3. |
Filipi Ondřej Daitó Ryu Pardubice |
3. |
Kraus Michal Tori Judo Brno |
5. |
Rác Ondřej Judo Železo Hranice |
5. |
Lánský Michal Sokol Hradec Králové |
Dorostenci +90 kg | |
---|---|
1. |
Kalous Jakub Judo Club Hradec Králové |
2. |
Jeřábek Josef Sport Judo Litoměřice |
3. |
Zvěřina Ondřej Judo Club Kyklop |
4. |
Svoboda Vojtěch Lokomotiva Louny |
Dorostenky -44 kg | |
---|---|
1. |
Fišerová Adéla PRO SPORT Teplice |
2. |
Škaloudová Barbora JUDO klub Jablonec n. N. |
3. |
Novotná Michaela Judo Davle-Štěchovice |
4. |
Lieblová Aneta JUDO Neratovice |
Starší žáci -34 kg | |
---|---|
1. |
Bodnár Ondřej JUDO Příbram |
2. |
Pistovčák Viktor PRO SPORT Teplice |
3. |
Marek Ondřej Judo Teplice |
3. |
Semančík Matěj Judo Teplice |
5. |
Binar Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav |
5. |
Recman Jakub TJ Ostrava |
Starší žáci -38 kg | |
---|---|
1. |
Rúža Lukáš Sport Judo Litoměřice |
2. |
Houdek Kryštof Judoclub Plzeň |
3. |
Varmužka Matěj SKKP Brno |
3. |
Vontor Tomáš 1. Judo Club Baník Ostrava |
5. |
Kremla Daniel Judo Teplice |
5. |
Hrnčíř Kevin Skp Judo Nový Bydžov |
Starší žáci -42 kg | |
---|---|
1. |
Šopinec David TJ Lokomotiva Trutnov z.s. |
2. |
Klobučník Matej 1.JC Pezinok |
3. |
Trousil Karel Klub juda Hranice |
3. |
Šlais Ondřej Judoclub Plzeň |
5. |
Zimmer Jakub Sokol Hradec Králové |
5. |
Fráňa Patrik 1. Judo Club Baník Ostrava |
Starší žáci -46 kg | |
---|---|
1. |
Hynčica Roman Judo Hranice |
2. |
Doupovec Vít SKKP Brno |
3. |
Pancner Martin Judo Academy Praha |
3. |
Hájek Matyáš Judo Club Sakura Liberec |
5. |
Hotovec Ctibor T.J. Sokol Jihlava |
5. |
Resutík Josef Judo Klub DDM Mělník |
Starší žáci -50 kg | |
---|---|
1. |
Kačírek Jan Univerzitní Sportovní Klub Praha |
2. |
Plocar Jonáš Judo Kladno N62 z.s. |
3. |
Benák Matěj SKP Benešov |
3. |
Moravík Jan Loko Česká Lípa |
5. |
Kopecký Vojtěch Judoklub Pardubice |
5. |
Háger Samuel 1.JC Pezinok |
Starší žáci -60 kg | |
---|---|
1. |
Vondráček Jan Judo Klub DDM Mělník |
2. |
Mouca Josef Judo Academy Praha |
3. |
Lhotzký František TJ Slezan Opava |
3. |
Kršňák Filip 1. Judo Club Baník Ostrava |
5. |
Havelka Matouš JUDO Příbram |
5. |
Rett Vojtěch TJ Sokol Žižkov II |
Starší žáci -66 kg | |
---|---|
1. |
Vlček Radim Judoclub Liberec |
2. |
Jelínek Tobiáš Judo Klub DDM Mělník |
3. |
Janečka Jindřich Tori Judo Brno |
3. |
Strouhal David TJ Tatran Prachatice |
5. |
Babič Jan Baník Karviná |
5. |
Řezníček Matěj Judo Česká Třebová |
Starší žáci -73 kg | |
---|---|
1. |
Motyka Dominik 1. Judo Club Baník Ostrava |
2. |
Marel Tobiáš SKP Zlín |
3. |
Hložek Michal Ac Sparta Praha Judo |
3. |
Suchý Vojtěch Judo Bivoj |
5. |
Kocourek Šimon Judo Club Hradec Králové |
5. |
Vašut Dominik Sokol I Prostějov |
Starší žáci +73 kg | |
---|---|
1. |
Sedlecký Jiří Matyáš SK JUDO 1990 Strakonice |
2. |
Výborný Matěj Judo SKP Most |
3. |
Snášel Petr Sokol Dědice |
3. |
Brasel Leon Sportschule Frankfurth |
5. |
Čáp Jan Jakub Sokol Dědice |
5. |
Hrubý Marek Tori Judo Brno |
Starší žákyně -36 kg | |
---|---|
1. |
Řešetková Anna SKM Výsluní Uherský Brod |
2. |
Janotová Eliška Judo Ústí Nad Labem |
Starší žákyně -40 kg | |
---|---|
1. |
Jahodová Michaela JK Ddm Chlumec n. C. |
2. |
Vaníčková Sára Spartak Třebíč |
Starší žákyně -48 kg | |
---|---|
1. |
Ščerbová Leona TJ Ostrava |
2. |
Koritenská Eva Judo Dragons |
3. |
Švábová Klára SKKP Brno |
3. |
Chalupková Adriana Judo Klub DDM Mělník |
5. |
Zdeborová Šárka SK Judo Poběžovice |
5. |
Koutová Kristýna TJ AŠ Mladá Boleslav |
Starší žákyně -52 kg | |
---|---|
1. |
Tománková Lenka 1.JC Pezinok |
2. |
Hrstková Zuzana JUDO Příbram |
3. |
Štorková Jana Judo Orel Žďár Nad Sázavou |
3. |
Laščáková Marie Judoclub Liberec |
5. |
Lošková Michaela T.J. Sokol Jihlava |
5. |
Drdová Silvie Judoclub Plzeň |
Starší žákyně -63 kg | |
---|---|
1. |
Jelínková Veronika Judo Teplice |
2. |
Vlachová Johana Judoclub Liberec |
3. |
Kalenská Barbora Judo Beskydy |
3. |
Scholz Linda Sportschule Frankfurth |
5. |
Janíková Barbora Judo Hranice |
5. |
Mlsová Ema Sokol Judo Club Blatná |