ČSJU.CZ
Přihlásit se
TURNAJE
RANKING
ZAVODNÍCI
KLUBY
STATISTIKA
MŮJ ÚČET
Závodníci
Judoclub Liberec
Vlček Radim
Zobrazit v CE
Vlček Radim
Ročník
2005
Klub
Judoclub Liberec
Země
CZE
STV
3.kyu
Vše
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
Turnaj
Kategorie
Pořadí
Body
Grand Prix Ostrava 18
Starší žáci -60 kg
21
František Lhotzký
CZE
TJ Slezan Opava
Grand Prix Jablonec 18
Dorostenci -66 kg
37
Ondřej Sukač
CZE
Tori Judo Brno
Grand Prix Jablonec 18
Starší žáci -60 kg
2
8 + 8
Alexej Kiričenko
CZE
SK Judo Poběžovice
2
Jakub Matějka
CZE
Sokol Judo Club Blatná
2
Jan Vondráček
CZE
Judo Klub DDM Mělník
2
Maxmilián Forman
CZE
Judoklub Olomouc
2
František Lhotzký
CZE
TJ Slezan Opava
PČR st. žáků a st. žákyň 18
Starší žáci -66 kg
1
Vojtěch Klement
CZE
SK Judo Liberec
Jan Babič
CZE
Baník Karviná
David Strouhal
CZE
TJ Tatran Prachatice
VC Chomutova 18
Starší žáci -66 kg
1
10 + 8
David Strouhal
CZE
TJ Tatran Prachatice
2
Matyaš Vyvijal
SK Město Frýdek-Místek
2
Jindřich Janečka
CZE
Tori Judo Brno
2
Tobiáš Jelínek
CZE
Judo Klub DDM Mělník
2
Brno Cup 18
Starší žáci -66 kg
2
8 + 6
Tin Orsic
Samobor
2
Jan Babič
CZE
Baník Karviná
2
David Strouhal
CZE
TJ Tatran Prachatice
Tomáš Zacharovský
Dukla Banská Bystrica
2
Memoriál Václava Prokeše 18
Dorostenci -66 kg
7
2 + 4
Denis Fleischer
CZE
PRO SPORT Teplice
Pavel Juříček
CZE
SK Judo Jihlava
2
Roman Urbánek
CZE
Judo Ústí Nad Labem
2
Eric Pönitz
VfB Hellerau Klotzsche
Memoriál Václava Prokeše 18
Starší žáci -66 kg
1
10 + 8
Matouš Havelka
CZE
JUDO Příbram
2
Mikuláš Tajbl
CZE
TJ Sokol Praha Vršovice
2
Tobiáš Jelínek
CZE
Judo Klub DDM Mělník
2
Jan Babič
CZE
Baník Karviná
2
Turnaj
Kategorie
Pořadí
Turnaj
Kategorie
Pořadí
Turnaj
Kategorie
Pořadí
Turnaj
Kategorie
Pořadí
Turnaj
Kategorie
Pořadí
Turnaj
Kategorie
Pořadí
Turnaj
Kategorie
Pořadí
Grand Prix Ostrava 18
Starší žáci -60 kg
21
František Lhotzký
CZE
TJ Slezan Opava
Grand Prix Jablonec 18
Dorostenci -66 kg
37
Ondřej Sukač
CZE
Tori Judo Brno
Grand Prix Jablonec 18
Starší žáci -60 kg
2
8 + 8
Alexej Kiričenko
CZE
SK Judo Poběžovice
2
Jakub Matějka
CZE
Sokol Judo Club Blatná
2
Jan Vondráček
CZE
Judo Klub DDM Mělník
2
Maxmilián Forman
CZE
Judoklub Olomouc
2
František Lhotzký
CZE
TJ Slezan Opava
PČR st. žáků a st. žákyň 18
Starší žáci -66 kg
1
Vojtěch Klement
CZE
SK Judo Liberec
Jan Babič
CZE
Baník Karviná
David Strouhal
CZE
TJ Tatran Prachatice
VC Chomutova 18
Starší žáci -66 kg
1
10 + 8
David Strouhal
CZE
TJ Tatran Prachatice
2
Matyaš Vyvijal
SK Město Frýdek-Místek
2
Jindřich Janečka
CZE
Tori Judo Brno
2
Tobiáš Jelínek
CZE
Judo Klub DDM Mělník
2
Brno Cup 18
Starší žáci -66 kg
2
8 + 6
Tin Orsic
Samobor
2
Jan Babič
CZE
Baník Karviná
2
David Strouhal
CZE
TJ Tatran Prachatice
Tomáš Zacharovský
Dukla Banská Bystrica
2
Memoriál Václava Prokeše 18
Dorostenci -66 kg
7
2 + 4
Denis Fleischer
CZE
PRO SPORT Teplice
Pavel Juříček
CZE
SK Judo Jihlava
2
Roman Urbánek
CZE
Judo Ústí Nad Labem
2
Eric Pönitz
VfB Hellerau Klotzsche
Memoriál Václava Prokeše 18
Starší žáci -66 kg
1
10 + 8
Matouš Havelka
CZE
JUDO Příbram
2
Mikuláš Tajbl
CZE
TJ Sokol Praha Vršovice
2
Tobiáš Jelínek
CZE
Judo Klub DDM Mělník
2
Jan Babič
CZE
Baník Karviná
2
Turnaj
Kategorie
Pořadí
Statistika
Celkem startů:
8
1.místo:
3x
2.místo:
2x
3.místo:
4.místo:
5.místo:
6.místo:
7.místo:
1x