Turnaj | Kategorie | Pořadí | Body | ||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Ostrava 18 | Starší žáci -42 kg | 9 | |||
Kuba Golędzinowski | POL | Judo Lemur Club | |||
Pawel Fuchs | Palac Mlodziezy Katowice | 2 | |||
Mohmed Larbi Abbassene | FRA | JC Du Grand Rouen | 2 | ||
Grand Prix Jablonec 18 | Starší žáci -42 kg | 12 | |||
Pavel Cibík | CZE | Judo Kladno N62 z.s. | 2 | ||
David Šopinec | TJ Lokomotiva Trutnov z.s. | ||||
Michal Tomášek | CZE | TJ Tatran Prachatice | 2 | ||
Tobiáš Burkot | CZE | Judo Beskydy | |||
PČR st. žáků a st. žákyň 18 | Starší žáci -50 kg | 9 | |||
Filip Kneifel | SKP Zlín | ||||
Matyáš Hájek | CZE | Judo Club Sakura Liberec | |||
Jan Šlejtr | CZE | T.J. Sokol Jihlava | |||
VC Chomutova 18 | Starší žáci -46 kg | 5 | 4 + 6 | ||
Jan Matýsek | 1. Judo Club Baník Ostrava | 2 | |||
Maxim Romanov | KSC Strausberg | 2 | |||
Jakub Novotný | TJ VTŽ CHOMUTOV z.s. | 2 | |||
Vít Doupovec | CZE | SKKP Brno | |||
Matyáš Hájek | CZE | Judo Club Sakura Liberec | |||
Brno Cup 18 | Starší žáci -46 kg | 21 | |||
Jakub Zimmer | CZE | Sokol Hradec Králové | |||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Starší žáci -50 kg | 11 | |||
Martin Staněk | TJ Kralupy z.s. | 2 | |||
Adam Tomšíček | CZE | TJ Sokol Žižkov II |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí | |||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Ostrava 18 | Starší žáci -42 kg | 9 | |||
Kuba Golędzinowski | POL | Judo Lemur Club | |||
Pawel Fuchs | Palac Mlodziezy Katowice | 2 | |||
Mohmed Larbi Abbassene | FRA | JC Du Grand Rouen | 2 | ||
Grand Prix Jablonec 18 | Starší žáci -42 kg | 12 | |||
Pavel Cibík | CZE | Judo Kladno N62 z.s. | 2 | ||
David Šopinec | TJ Lokomotiva Trutnov z.s. | ||||
Michal Tomášek | CZE | TJ Tatran Prachatice | 2 | ||
Tobiáš Burkot | CZE | Judo Beskydy | |||
PČR st. žáků a st. žákyň 18 | Starší žáci -50 kg | 9 | |||
Filip Kneifel | SKP Zlín | ||||
Matyáš Hájek | CZE | Judo Club Sakura Liberec | |||
Jan Šlejtr | CZE | T.J. Sokol Jihlava | |||
VC Chomutova 18 | Starší žáci -46 kg | 5 | 4 + 6 | ||
Jan Matýsek | 1. Judo Club Baník Ostrava | 2 | |||
Maxim Romanov | KSC Strausberg | 2 | |||
Jakub Novotný | TJ VTŽ CHOMUTOV z.s. | 2 | |||
Vít Doupovec | CZE | SKKP Brno | |||
Matyáš Hájek | CZE | Judo Club Sakura Liberec | |||
Brno Cup 18 | Starší žáci -46 kg | 21 | |||
Jakub Zimmer | CZE | Sokol Hradec Králové | |||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Starší žáci -50 kg | 11 | |||
Martin Staněk | TJ Kralupy z.s. | 2 | |||
Adam Tomšíček | CZE | TJ Sokol Žižkov II |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|