Turnaj | Kategorie | Pořadí | Body | ||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Jablonec 18 | Mladší žáci +60 kg | 13 | |||
Jan Volek | T.J. Lokomotiva Cheb z.s. oddíl judo | ||||
PČR ml. žáků a žákyň 18 | Mladší žáci +60 kg | 3 | |||
Angel Bandy | CZE | Sokol Šternberk | |||
Max Bolmhagen | TJ Kralupy z.s. | ||||
Marek Novák | TJ Lokomotiva Trutnov z.s. | ||||
Tomáš Slezák | CZE | JC Litokan Litoměřice | |||
Michal Vaněk | Daitó Ryu Pardubice | ||||
Brno Cup 18 | Mladší žáci +60 kg | 3 | 6 + 6 | ||
Tomáš Hlaváč | SKP Zlín | 2 | |||
Adam Horák | 1. Judo Club Baník Ostrava | 2 | |||
Gino Bandy | CZE | Sokol Šternberk | |||
Max Bolmhagen | TJ Kralupy z.s. | 2 | |||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Mladší žáci +60 kg | 5 | 4 + 8 | ||
Michal Vaněk | Daitó Ryu Pardubice | 2 | |||
Bronislav Hrabák | CZE | JC Litokan Litoměřice | 2 | ||
Petr Maxa | CZE | USK Praha | |||
Martin Pernstechr | CZE | PRO SPORT Teplice | 2 | ||
František Bauernöpl | CZE | SK Kaplice | 2 | ||
Vojtěch Lupač | SKP Zlín |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí | |||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Jablonec 18 | Mladší žáci +60 kg | 13 | |||
Jan Volek | T.J. Lokomotiva Cheb z.s. oddíl judo | ||||
PČR ml. žáků a žákyň 18 | Mladší žáci +60 kg | 3 | |||
Angel Bandy | CZE | Sokol Šternberk | |||
Max Bolmhagen | TJ Kralupy z.s. | ||||
Marek Novák | TJ Lokomotiva Trutnov z.s. | ||||
Tomáš Slezák | CZE | JC Litokan Litoměřice | |||
Michal Vaněk | Daitó Ryu Pardubice | ||||
Brno Cup 18 | Mladší žáci +60 kg | 3 | 6 + 6 | ||
Tomáš Hlaváč | SKP Zlín | 2 | |||
Adam Horák | 1. Judo Club Baník Ostrava | 2 | |||
Gino Bandy | CZE | Sokol Šternberk | |||
Max Bolmhagen | TJ Kralupy z.s. | 2 | |||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Mladší žáci +60 kg | 5 | 4 + 8 | ||
Michal Vaněk | Daitó Ryu Pardubice | 2 | |||
Bronislav Hrabák | CZE | JC Litokan Litoměřice | 2 | ||
Petr Maxa | CZE | USK Praha | |||
Martin Pernstechr | CZE | PRO SPORT Teplice | 2 | ||
František Bauernöpl | CZE | SK Kaplice | 2 | ||
Vojtěch Lupač | SKP Zlín |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|