Turnaj | Kategorie | Pořadí | Body | ||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Jablonec 18 | Starší žáci -42 kg | 12 | |||
David Šmigelský | CZE | Judo Stadion Teplice | 2 | ||
Adam Filip | SKP Benešov | ||||
PČR st. žáků a st. žákyň 18 | Starší žáci -46 kg | 11 | |||
Jan Novobilský | CZE | TJ Slezan Opava | |||
Martin Pancner | CZE | Judo Academy Praha | |||
VC Chomutova 18 | Starší žáci -42 kg | 7 | 2 + 4 | ||
Pavel Cibík | CZE | Judo Kladno N62 z.s. | 2 | ||
Patrik Fráňa | 1. Judo Club Baník Ostrava | ||||
Pavel Zoubek | TJ VTŽ CHOMUTOV z.s. | 2 | |||
Jakub Zimmer | CZE | Sokol Hradec Králové | |||
Brno Cup 18 | Starší žáci -46 kg | 17 | |||
Vojtěch Vaníček | CZE | Sokol Hradec Králové | 2 | ||
Jakub Bajoš | SVK | Slávia STU Bratislava | |||
Roman Hynčica | CZE | Judo Hranice | |||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Starší žáci -46 kg | 21 | |||
Jaroslav Vaněk | CZE | Sokol Tábor |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí | |||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Jablonec 18 | Starší žáci -42 kg | 12 | |||
David Šmigelský | CZE | Judo Stadion Teplice | 2 | ||
Adam Filip | SKP Benešov | ||||
PČR st. žáků a st. žákyň 18 | Starší žáci -46 kg | 11 | |||
Jan Novobilský | CZE | TJ Slezan Opava | |||
Martin Pancner | CZE | Judo Academy Praha | |||
VC Chomutova 18 | Starší žáci -42 kg | 7 | 2 + 4 | ||
Pavel Cibík | CZE | Judo Kladno N62 z.s. | 2 | ||
Patrik Fráňa | 1. Judo Club Baník Ostrava | ||||
Pavel Zoubek | TJ VTŽ CHOMUTOV z.s. | 2 | |||
Jakub Zimmer | CZE | Sokol Hradec Králové | |||
Brno Cup 18 | Starší žáci -46 kg | 17 | |||
Vojtěch Vaníček | CZE | Sokol Hradec Králové | 2 | ||
Jakub Bajoš | SVK | Slávia STU Bratislava | |||
Roman Hynčica | CZE | Judo Hranice | |||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Starší žáci -46 kg | 21 | |||
Jaroslav Vaněk | CZE | Sokol Tábor |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|