Turnaj | Kategorie | Pořadí | Body | ||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Jablonec 18 | Starší žáci -73 kg | 5 | 4 + 4 | ||
Jan Vokál | CZE | Sport Judo Litoměřice | |||
Temuulen Gantulga | CZE | SKP Písek | 2 | ||
Adam Kerhart | CZE | Tělovýchovná jednota LIAZ Jablonec nad Nisou | 2 | ||
Tomáš Raška | CZE | Judoklub Olomouc | |||
PČR st. žáků a st. žákyň 18 | Starší žáci +73 kg | 3 | |||
Marek Hrubý | CZE | Tori Judo Brno | |||
Jiří Matyáš Sedlecký | CZE | SK JUDO 1990 Strakonice | |||
Jan Jakub Čáp | CZE | Sokol Dědice | |||
Petr Snášel | CZE | Sokol Dědice | |||
Brno Cup 18 | Starší žáci +73 kg | 21 | |||
Marek Hrubý | CZE | Tori Judo Brno | |||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Starší žáci +73 kg | 3 | 6 + 6 | ||
Temuulen Gantulga | CZE | SKP Písek | 2 | ||
Marek Hrubý | CZE | Tori Judo Brno | 2 | ||
Matěj Výborný | CZE | Judo SKP Most | |||
Tobiáš Marel | SKP Zlín | 2 |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí | |||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Jablonec 18 | Starší žáci -73 kg | 5 | 4 + 4 | ||
Jan Vokál | CZE | Sport Judo Litoměřice | |||
Temuulen Gantulga | CZE | SKP Písek | 2 | ||
Adam Kerhart | CZE | Tělovýchovná jednota LIAZ Jablonec nad Nisou | 2 | ||
Tomáš Raška | CZE | Judoklub Olomouc | |||
PČR st. žáků a st. žákyň 18 | Starší žáci +73 kg | 3 | |||
Marek Hrubý | CZE | Tori Judo Brno | |||
Jiří Matyáš Sedlecký | CZE | SK JUDO 1990 Strakonice | |||
Jan Jakub Čáp | CZE | Sokol Dědice | |||
Petr Snášel | CZE | Sokol Dědice | |||
Brno Cup 18 | Starší žáci +73 kg | 21 | |||
Marek Hrubý | CZE | Tori Judo Brno | |||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Starší žáci +73 kg | 3 | 6 + 6 | ||
Temuulen Gantulga | CZE | SKP Písek | 2 | ||
Marek Hrubý | CZE | Tori Judo Brno | 2 | ||
Matěj Výborný | CZE | Judo SKP Most | |||
Tobiáš Marel | SKP Zlín | 2 |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|