Turnaj | Kategorie | Pořadí | Body | ||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Ostrava 18 | Starší žáci -55 kg | 3 | 6 + 8 | ||
Maksymilian Zakowski | POL | Orkan Judo Sochaczew | 2 | ||
Filip Byczek | POL | Team IJL Poland | |||
Colin Pestel | FRA | JC Du Grand Rouen | 2 | ||
Daniel Medejczyk | POL | Czarni Bytom | 2 | ||
Dušan Vančura | CZE | Judo ZŠ Sadová Čáslav | 2 | ||
Grand Prix Jablonec 18 | Starší žáci -55 kg | 9 | |||
Jakub Feikl | CZE | TSC Turnov | 2 | ||
Marian Chládek | CZE | Spartak Velká Bíteš | |||
PČR st. žáků a st. žákyň 18 | Starší žáci -60 kg | 3 | |||
Vojtěch Vrátník | CZE | Judo Ddm Blovice | |||
Vojtěch Rett | CZE | TJ Sokol Žižkov II | |||
Jan Vondráček | CZE | Judo Klub DDM Mělník | |||
Adam Přádný | CZE | TJ Sokol Žižkov II | |||
Brno Cup 18 | Starší žáci -60 kg | 10 | |||
Dmitry Cheremisin | CZE | SK Yawara Prague | 2 | ||
Andii Marchenko | Szkola Sportu Kyiv | ||||
Vojtěch Rett | CZE | TJ Sokol Žižkov II | 2 | ||
Paweł Bogacki | UKS Galeon Gdynia |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí | |||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Ostrava 18 | Starší žáci -55 kg | 3 | 6 + 8 | ||
Maksymilian Zakowski | POL | Orkan Judo Sochaczew | 2 | ||
Filip Byczek | POL | Team IJL Poland | |||
Colin Pestel | FRA | JC Du Grand Rouen | 2 | ||
Daniel Medejczyk | POL | Czarni Bytom | 2 | ||
Dušan Vančura | CZE | Judo ZŠ Sadová Čáslav | 2 | ||
Grand Prix Jablonec 18 | Starší žáci -55 kg | 9 | |||
Jakub Feikl | CZE | TSC Turnov | 2 | ||
Marian Chládek | CZE | Spartak Velká Bíteš | |||
PČR st. žáků a st. žákyň 18 | Starší žáci -60 kg | 3 | |||
Vojtěch Vrátník | CZE | Judo Ddm Blovice | |||
Vojtěch Rett | CZE | TJ Sokol Žižkov II | |||
Jan Vondráček | CZE | Judo Klub DDM Mělník | |||
Adam Přádný | CZE | TJ Sokol Žižkov II | |||
Brno Cup 18 | Starší žáci -60 kg | 10 | |||
Dmitry Cheremisin | CZE | SK Yawara Prague | 2 | ||
Andii Marchenko | Szkola Sportu Kyiv | ||||
Vojtěch Rett | CZE | TJ Sokol Žižkov II | 2 | ||
Paweł Bogacki | UKS Galeon Gdynia |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|