Turnaj | Kategorie | Pořadí | Body | ||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Ostrava 18 | Starší žáci -60 kg | 11 | |||
Samuel Rumanovič | AŠK Slávia Trnava | ||||
Vojtěch Klement | CZE | SK Judo Liberec | 2 | ||
Grand Prix Jablonec 18 | Starší žáci -60 kg | 13 | |||
Josef Mouca | CZE | Judo Academy Praha | |||
PČR st. žáků a st. žákyň 18 | Starší žáci -60 kg | 9 | |||
David Tomek | 1. Judo Club Baník Ostrava | ||||
Jan Vondráček | CZE | Judo Klub DDM Mělník | |||
Filip Müller | CZE | Judo Academy Praha | |||
VC Chomutova 18 | Starší žáci -60 kg | 13 | |||
Radek Gottwald | TJ Lokomotiva Trutnov z.s. | ||||
Brno Cup 18 | Starší žáci -60 kg | 10 | |||
Aleksandr Abrahamyan | CZE | Ac Sparta Praha Judo | 2 | ||
Lukáš Ludra | CZE | TJ Start Kolín | 2 | ||
Paweł Bogacki | UKS Galeon Gdynia | ||||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Starší žáci -60 kg | 7 | 2 + 4 | ||
Štěpán Kolman | CZE | Judo Ddm Blovice | 2 | ||
Filip Kršňák | 1. Judo Club Baník Ostrava | ||||
Martin Zelenka | CZE | JUDO Příbram | 2 | ||
Filip Müller | CZE | Judo Academy Praha |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí | |||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Ostrava 18 | Starší žáci -60 kg | 11 | |||
Samuel Rumanovič | AŠK Slávia Trnava | ||||
Vojtěch Klement | CZE | SK Judo Liberec | 2 | ||
Grand Prix Jablonec 18 | Starší žáci -60 kg | 13 | |||
Josef Mouca | CZE | Judo Academy Praha | |||
PČR st. žáků a st. žákyň 18 | Starší žáci -60 kg | 9 | |||
David Tomek | 1. Judo Club Baník Ostrava | ||||
Jan Vondráček | CZE | Judo Klub DDM Mělník | |||
Filip Müller | CZE | Judo Academy Praha | |||
VC Chomutova 18 | Starší žáci -60 kg | 13 | |||
Radek Gottwald | TJ Lokomotiva Trutnov z.s. | ||||
Brno Cup 18 | Starší žáci -60 kg | 10 | |||
Aleksandr Abrahamyan | CZE | Ac Sparta Praha Judo | 2 | ||
Lukáš Ludra | CZE | TJ Start Kolín | 2 | ||
Paweł Bogacki | UKS Galeon Gdynia | ||||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Starší žáci -60 kg | 7 | 2 + 4 | ||
Štěpán Kolman | CZE | Judo Ddm Blovice | 2 | ||
Filip Kršňák | 1. Judo Club Baník Ostrava | ||||
Martin Zelenka | CZE | JUDO Příbram | 2 | ||
Filip Müller | CZE | Judo Academy Praha |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|