Turnaj | Kategorie | Pořadí | Body | ||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Ostrava 18 | Dorostenci -73 kg | 37 | |||
Grand Prix Jablonec 18 | Dorostenci -73 kg | 7 | 2 + 6 | ||
Marek Sojka | CZE | Judo Kladno N62 z.s. | 2 | ||
Matěj Med | CZE | Judoclub Plzeň | 2 | ||
Ondřej Filipi | Daitó Ryu Pardubice | ||||
Krystian Perchun | POL | Tatami Strzegom | 2 | ||
Jan Baťka | JK Ddm Chlumec n. C. | ||||
MČR Dorostenci a dorostenky 18 | Dorostenci -73 kg | 3 | |||
Sebastian Ščerba | CZE | TJ Ostrava | |||
Pavel Krahulík | SKP Zlín | ||||
Daniel Pochop | CZE | SKKP Brno | |||
VC Chomutova 18 | Dorostenci -73 kg | 9 | |||
Tomáš Zmátlo | TJ VTŽ CHOMUTOV z.s. | 2 | |||
Ondřej Filipi | Daitó Ryu Pardubice | ||||
Brno Cup 18 | Dorostenci -73 kg | 11 | |||
Stanislav Holobrada | CZE | JUDO Příbram | 2 | ||
Jaroslav Kamrla | CZE | PRO SPORT Teplice | 2 | ||
Richard Murčo | SVK | Slávia STU Bratislava | |||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Dorostenci -73 kg | 3 | 6 + 6 | ||
Ondřej Filipi | Daitó Ryu Pardubice | 2 | |||
Tomáš Wagner | CZE | Judo SKP Most | 2 | ||
Radomír Musil | CZE | TJ Sokol Praha Vršovice | |||
Michal Lánský | CZE | Sokol Hradec Králové | 2 |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí | |||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Ostrava 18 | Dorostenci -73 kg | 37 | |||
Grand Prix Jablonec 18 | Dorostenci -73 kg | 7 | 2 + 6 | ||
Marek Sojka | CZE | Judo Kladno N62 z.s. | 2 | ||
Matěj Med | CZE | Judoclub Plzeň | 2 | ||
Ondřej Filipi | Daitó Ryu Pardubice | ||||
Krystian Perchun | POL | Tatami Strzegom | 2 | ||
Jan Baťka | JK Ddm Chlumec n. C. | ||||
MČR Dorostenci a dorostenky 18 | Dorostenci -73 kg | 3 | |||
Sebastian Ščerba | CZE | TJ Ostrava | |||
Pavel Krahulík | SKP Zlín | ||||
Daniel Pochop | CZE | SKKP Brno | |||
VC Chomutova 18 | Dorostenci -73 kg | 9 | |||
Tomáš Zmátlo | TJ VTŽ CHOMUTOV z.s. | 2 | |||
Ondřej Filipi | Daitó Ryu Pardubice | ||||
Brno Cup 18 | Dorostenci -73 kg | 11 | |||
Stanislav Holobrada | CZE | JUDO Příbram | 2 | ||
Jaroslav Kamrla | CZE | PRO SPORT Teplice | 2 | ||
Richard Murčo | SVK | Slávia STU Bratislava | |||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Dorostenci -73 kg | 3 | 6 + 6 | ||
Ondřej Filipi | Daitó Ryu Pardubice | 2 | |||
Tomáš Wagner | CZE | Judo SKP Most | 2 | ||
Radomír Musil | CZE | TJ Sokol Praha Vršovice | |||
Michal Lánský | CZE | Sokol Hradec Králové | 2 |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|