Turnaj | Kategorie | Pořadí | Body | ||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Ostrava 18 | Dorostenci -90 kg | 5 | 4 + 2 | ||
David Doležal | CZE | Sokol Hradec Králové | |||
Pavel Kolský | CZE | Univerzitní Sportovní Klub Praha | |||
Jakub Swierszcz | HRV | Panda Zagreb | 2 | ||
MČR Dorostenci a dorostenky 18 | Dorostenci -90 kg | 5 | |||
Martin Bezděk | CZE | Judo Železo Hranice | |||
Jiří Lejsek | CZE | Judo SKP Most | |||
František Puc | CZE | JUDO Příbram | |||
VC Chomutova 18 | Dorostenci -90 kg | 5 | 4 + 2 | ||
Aleš Míka | CZE | Spartak Vlašim | 2 | ||
František Puc | CZE | JUDO Příbram | |||
Pavel Kolský | CZE | Univerzitní Sportovní Klub Praha | |||
Brno Cup 18 | Dorostenci -90 kg | 7 | 2 + 2 | ||
Benjamín Maťašeje | Dukla Banská Bystrica | ||||
Vojtěch Češka | CZE | Judo Teplice | 2 | ||
Plamen Hritov | Sport School Dimitar Rohov Sliven | ||||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Dorostenci -90 kg | 4 | 5 + 4 | ||
Jaroslav Duna | CZE | Judo Ústí Nad Labem | 2 | ||
Jiří Lejsek | CZE | Judo SKP Most | |||
Vojtěch Češka | CZE | Judo Teplice | |||
Pavel Kolský | CZE | Univerzitní Sportovní Klub Praha | 2 |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí | |||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Ostrava 18 | Dorostenci -90 kg | 5 | 4 + 2 | ||
David Doležal | CZE | Sokol Hradec Králové | |||
Pavel Kolský | CZE | Univerzitní Sportovní Klub Praha | |||
Jakub Swierszcz | HRV | Panda Zagreb | 2 | ||
MČR Dorostenci a dorostenky 18 | Dorostenci -90 kg | 5 | |||
Martin Bezděk | CZE | Judo Železo Hranice | |||
Jiří Lejsek | CZE | Judo SKP Most | |||
František Puc | CZE | JUDO Příbram | |||
VC Chomutova 18 | Dorostenci -90 kg | 5 | 4 + 2 | ||
Aleš Míka | CZE | Spartak Vlašim | 2 | ||
František Puc | CZE | JUDO Příbram | |||
Pavel Kolský | CZE | Univerzitní Sportovní Klub Praha | |||
Brno Cup 18 | Dorostenci -90 kg | 7 | 2 + 2 | ||
Benjamín Maťašeje | Dukla Banská Bystrica | ||||
Vojtěch Češka | CZE | Judo Teplice | 2 | ||
Plamen Hritov | Sport School Dimitar Rohov Sliven | ||||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Dorostenci -90 kg | 4 | 5 + 4 | ||
Jaroslav Duna | CZE | Judo Ústí Nad Labem | 2 | ||
Jiří Lejsek | CZE | Judo SKP Most | |||
Vojtěch Češka | CZE | Judo Teplice | |||
Pavel Kolský | CZE | Univerzitní Sportovní Klub Praha | 2 |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|