Turnaj | Kategorie | Pořadí | Body | ||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Ostrava 18 | Mladší žáci -42 kg | 17 | |||
Daniel Hartman | CZE | Judoklub Olomouc | |||
Maki Loza | POL | Czarni Bytom | 2 | ||
Kamil Hulin | Palac Mlodziezy Katowice | ||||
Pavel Kubiš | CZE | Skm Výsluní Časpv | 2 | ||
Grand Prix Jablonec 18 | Mladší žáci -42 kg | 9 | |||
Josef Pokorný | CZE | Sokol Tábor | 2 | ||
Matouš Vondrák | CZE | TJ Sokol Praha Vršovice | 2 | ||
Jiří Zach | CZE | Judo Orel Žďár Nad Sázavou | |||
Adam Jelínek | CZE | Slavoj Polná | |||
PČR ml. žáků a žákyň 18 | Mladší žáci -46 kg | 9 | |||
Hynek Vincenec | SKM Výsluní Uherský Brod | ||||
Martin Sedlák | CZE | T.J. Sokol Mohelnice | |||
Alex Maroušek | CZE | Judo Academy Praha | |||
Ondřej Steinhauser | CZE | SKKP Brno | |||
Brno Cup 18 | Mladší žáci -46 kg | 21 | |||
Kamil Hulin | Palac Mlodziezy Katowice | ||||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Mladší žáci -46 kg | 5 | 4 + 6 | ||
Alex Maroušek | CZE | Judo Academy Praha | |||
Vítězslav Praus | CZE | Judo ZŠ Sadová Čáslav | 2 | ||
Antonín Havlíček | CZE | TJ Sokol Praha Vršovice | 2 | ||
Jaroslav Macho | CZE | DDM Děčín | 2 | ||
Rudolf Špačinský | CZE | Judo ZŠ Sadová Čáslav |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí | |||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Ostrava 18 | Mladší žáci -42 kg | 17 | |||
Daniel Hartman | CZE | Judoklub Olomouc | |||
Maki Loza | POL | Czarni Bytom | 2 | ||
Kamil Hulin | Palac Mlodziezy Katowice | ||||
Pavel Kubiš | CZE | Skm Výsluní Časpv | 2 | ||
Grand Prix Jablonec 18 | Mladší žáci -42 kg | 9 | |||
Josef Pokorný | CZE | Sokol Tábor | 2 | ||
Matouš Vondrák | CZE | TJ Sokol Praha Vršovice | 2 | ||
Jiří Zach | CZE | Judo Orel Žďár Nad Sázavou | |||
Adam Jelínek | CZE | Slavoj Polná | |||
PČR ml. žáků a žákyň 18 | Mladší žáci -46 kg | 9 | |||
Hynek Vincenec | SKM Výsluní Uherský Brod | ||||
Martin Sedlák | CZE | T.J. Sokol Mohelnice | |||
Alex Maroušek | CZE | Judo Academy Praha | |||
Ondřej Steinhauser | CZE | SKKP Brno | |||
Brno Cup 18 | Mladší žáci -46 kg | 21 | |||
Kamil Hulin | Palac Mlodziezy Katowice | ||||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Mladší žáci -46 kg | 5 | 4 + 6 | ||
Alex Maroušek | CZE | Judo Academy Praha | |||
Vítězslav Praus | CZE | Judo ZŠ Sadová Čáslav | 2 | ||
Antonín Havlíček | CZE | TJ Sokol Praha Vršovice | 2 | ||
Jaroslav Macho | CZE | DDM Děčín | 2 | ||
Rudolf Špačinský | CZE | Judo ZŠ Sadová Čáslav |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|