Turnaj | Kategorie | Pořadí | Body | ||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Ostrava 18 | Starší žákyně -36 kg | 7 | 2 + 2 | ||
Amelia Budzisz | POL | Czarni Bytom | |||
Tereza Vaneková | JC Bardejov | ||||
Eliška Janotová | CZE | Judo Ústí Nad Labem | 2 | ||
Grand Prix Jablonec 18 | Starší žákyně -36 kg | 4 | |||
Eliška Janotová | CZE | Judo Ústí Nad Labem | |||
Anna Řešetková | SKM Výsluní Uherský Brod | ||||
Lucie Šitnerová | CZE | PRO SPORT Teplice | |||
PČR st. žáků a st. žákyň 18 | Starší žákyně -40 kg | 4 | |||
Zuzana Poltoranosová | CZE | Slávia Kroměříž | |||
Michaela Jahodová | JK Ddm Chlumec n. C. | ||||
Alžběta Schlichterová | CZE | Lokomotiva Beroun | |||
Sára Černá | CZE | Msk Judo Karviná | |||
Barbora Možišová | CZE | Judo Beskydy | |||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Starší žákyně -40 kg | 2 | 8 + 4 | ||
Michaela Jahodová | JK Ddm Chlumec n. C. | ||||
Alžběta Schlichterová | CZE | Lokomotiva Beroun | 2 | ||
Eliška Janotová | CZE | Judo Ústí Nad Labem | 2 |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí | |||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Ostrava 18 | Starší žákyně -36 kg | 7 | 2 + 2 | ||
Amelia Budzisz | POL | Czarni Bytom | |||
Tereza Vaneková | JC Bardejov | ||||
Eliška Janotová | CZE | Judo Ústí Nad Labem | 2 | ||
Grand Prix Jablonec 18 | Starší žákyně -36 kg | 4 | |||
Eliška Janotová | CZE | Judo Ústí Nad Labem | |||
Anna Řešetková | SKM Výsluní Uherský Brod | ||||
Lucie Šitnerová | CZE | PRO SPORT Teplice | |||
PČR st. žáků a st. žákyň 18 | Starší žákyně -40 kg | 4 | |||
Zuzana Poltoranosová | CZE | Slávia Kroměříž | |||
Michaela Jahodová | JK Ddm Chlumec n. C. | ||||
Alžběta Schlichterová | CZE | Lokomotiva Beroun | |||
Sára Černá | CZE | Msk Judo Karviná | |||
Barbora Možišová | CZE | Judo Beskydy | |||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Starší žákyně -40 kg | 2 | 8 + 4 | ||
Michaela Jahodová | JK Ddm Chlumec n. C. | ||||
Alžběta Schlichterová | CZE | Lokomotiva Beroun | 2 | ||
Eliška Janotová | CZE | Judo Ústí Nad Labem | 2 |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|