Turnaj | Kategorie | Pořadí | Body | ||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Ostrava 18 | Starší žákyně +63 kg | 7 | |||
Jana Tomečková | CZE | Judo Hranice | |||
Grand Prix Jablonec 18 | Starší žákyně -63 kg | 7 | |||
Barbora Kalenská | CZE | Judo Beskydy | |||
Karolína Krejčí | CZE | Ac Sparta Praha Judo | |||
PČR st. žáků a st. žákyň 18 | Starší žákyně +63 kg | 7 | |||
Jana Tomečková | CZE | Judo Hranice | |||
Krizstina Růžičková | CZE | JUDO klub Jablonec n. N. | |||
Brno Cup 18 | Starší žákyně +63 kg | 5 | |||
Jana Vachková | CZE | TJ Sokol Praha Vršovice | |||
Zora Matuštíková | CZE | Ltc Zbraslav | |||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Starší žákyně +63 kg | 5 | |||
Alena Hrabáková | CZE | JC Litokan Litoměřice | |||
Anna Vycpálková | CZE | Sokol Hradec Králové | |||
Jana Vachková | CZE | TJ Sokol Praha Vršovice | |||
Krizstina Růžičková | CZE | JUDO klub Jablonec n. N. |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|
Turnaj | Kategorie | Pořadí | |||
---|---|---|---|---|---|
Grand Prix Ostrava 18 | Starší žákyně +63 kg | 7 | |||
Jana Tomečková | CZE | Judo Hranice | |||
Grand Prix Jablonec 18 | Starší žákyně -63 kg | 7 | |||
Barbora Kalenská | CZE | Judo Beskydy | |||
Karolína Krejčí | CZE | Ac Sparta Praha Judo | |||
PČR st. žáků a st. žákyň 18 | Starší žákyně +63 kg | 7 | |||
Jana Tomečková | CZE | Judo Hranice | |||
Krizstina Růžičková | CZE | JUDO klub Jablonec n. N. | |||
Brno Cup 18 | Starší žákyně +63 kg | 5 | |||
Jana Vachková | CZE | TJ Sokol Praha Vršovice | |||
Zora Matuštíková | CZE | Ltc Zbraslav | |||
Memoriál Václava Prokeše 18 | Starší žákyně +63 kg | 5 | |||
Alena Hrabáková | CZE | JC Litokan Litoměřice | |||
Anna Vycpálková | CZE | Sokol Hradec Králové | |||
Jana Vachková | CZE | TJ Sokol Praha Vršovice | |||
Krizstina Růžičková | CZE | JUDO klub Jablonec n. N. |
Turnaj | Kategorie | Pořadí |
---|